wtorek, 8 marca 2011

shine like gold

Złoto towarzyszy nam od wieków, w modzie raz ma żółty odcień, raz biały a innym razem odstępuje on miejsca platynie. Jakie by nie było wszystkie go kochamy. Jest przejawem luksusu. Ubrane w jaki kolwiek złoty dodatek czujemy się wyjątkowo. Taka biżuteria oświetli i ożywi każdą kreacje. Przy doborze dodatków powinnyśmy uważać by nie przesadzić, mają one być tylko uzupełnieniem do stroju.


Złoto powinno towarzyszyć nam podczas nadchodzącej wiosny a później latem również.


Złoty kolor najlepiej współgra z czernią, bielą oraz beżem.photos of Katerina

cardigan - zara
tunic - terranova
all gold accessories - ayia napa market

Gold is with us for centuries. It is a sign of luxury. Dressed in which any addition of gold feel special. Such jewelry will iluminate and enliven any creation.The selection of additives we should be careful not to overdo it, they have only be a complement.

Gold should accompany us during the coming spring and later in the summer as well.

Gold color best fits with black, white and beige.

Inspirations

John Galliano - Spring 2011 runway

 Anja Rubik


 
Gucci


shoes worn by Keri Hilson


OSCAR DE LA RENTE


Znaczenie koloru :

Złoty jest kolorem dobrobytu. Jeżeli to ty go wybrałeś, to masz bardzo bogatą naturę, a dla innych stanowisz swoiste niebezpieczeństwo. Jako osoba ze złota, nosisz w duszy najwyższe ideały i zalety. Sięgasz po gwiazdy i nie zadowolisz się niczym mniejszym. Kochasz splendor, wielkość i mnogość. Niestety, twoje marzenia mogą okazać się bronią obosieczną - raz zawiedzione i zdeptane powodują, że zwracasz się sam przeciwko sobie. 

Osoba identyfikująca swoją osobowość z kolorem złotym jest pełna wzniosłych idei, szlachetna, zrealizowana i posiadająca wysokie morale. 


Katerina:

Pozwolę sobie na trochę prywaty i złożę urodzinowe życzenia mojej kochanej Mamie. Mamusiu lśnij zawsze złotym blaskiem...
Dziękuję, że jesteś !!!Let me and  I will offer some privatization birthday wishes my dear mother.
Mommy always shine golden glow.
Thank You for being You !!!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Share with Us your thoughts
with LOVE Katerina & Mags