czwartek, 3 marca 2011

do nothing, have no worries


shorts - mango
lace top - QED London

Nic nie robić, nie mieć zmartwień...
Uwierzcie mi, że takich dni jak ten wczorajszy nie jest zbyt wiele w moim życiu. Tym bardziej się cieszę, że wczorajsza pogoda dopisała i mogłam zrobić kilka zdjęć w promieniach słońca. Zrelaksować się troszkę i pooddychać świeżym morskim powietrzem. Uwielbiam te chwile kiedy wiosenne słońce delikatnie muska moje ciało a lekki wiatr rozwiewa mi włosy. Mogę sie wtedy odprężyć i choć na chwilę zapomnieć o  codziennej gonitwie. Wtedy najchętniej ubieram  lekkie i zwiewne bluzki lub sukienki by czuć się jak najbardziej swobodnie.


Do nothing, have no worries ...
Believe me, that days like yesterday, this is not too much in my life. Even more glad that yesterday's weather was good and I could take a few pictures in the sun. Relax a little and breathe the fresh sea air. I love those moments when gentle spring sunbrushes my body and a light breeze blows my hair. I can then relax for a while and forget about the daily race. Then I dress the most light and airy blouse or dress to feel most comfortable.


jeans - second hand
blouse - second handLata 70. wracają do łask
Na ostatnich wybiegach największych projektantów mody, można zobaczyć kolejne wcielenia lat 70. Ponieważ tak już to z modą  jest, że lubi powracać my postanowiłyśmy pójść za tym trendem i pokazać Wam naszą wersje. Magda ma na sobie wysokie spodnie z rozszerzanymi nogawkami, elegancko spięte pasem oraz zwiewną bluzkę. Nie mogło tu zabraknąć długiego wisiorka oraz tak zwanych chodaków.


At the recent fashion runways of top designers, you can see the next incarnation of the '70s. Well-known fashion likes to come back so we decided to show you our styling of the seventies. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Share with Us your thoughts
with LOVE Katerina & Mags