wtorek, 29 marca 2011

Grey is a mystery

description of meaning of color:
gray color needs a calm, finding balance and harmony with the world, clarifying emotions. Finally, if you hide something ... it is perhaps not everything in the end, such as we had hoped ...on photos Mags

blouse - Autograph
leggins - from Ayia Thekla Baazar
Jacket - no name

wool dress - from Ayia Thekla Baazar
shoes - Terminal
poncho - no name
watch - Ice Watch
nail polish - Gosh

on photos Katerina

from left Mags & Katerina

Już jakiś czas  temu postanowiłyśmy pisać o znaczeniu kolorów. Wkońcu kolor zakładanej spódnicy, bluzki czy też swetra może coś symbolizować. Czasem jest to związane z podążaniem za najnowszymi trendami mody lecz wielkokrotnie  jest to jednak kwestia gustu lub też naszego zamiłowania do poszczególnych kolorów. Jedni czują się swobodnie np. w pomarańczowym a inny choćby nie wiem co,  takiego zestawu na siebie nie włożą bo po prostu nie czują się w nich komfortowo wręcz przeciwnie taki kolor może ich nawet rozłościć. 
Jednym z naszych niezawodnych kolorów jest szary, czemu sami sprawdźcie.
Kolor szary to mgła, tajemnica, cień i nieprzenikniona zasłona zapadającego zmierzchu. Dlatego jest to kolor podkreślający potrzebę dochowania sekretu, ukrycia się przed światem ze swoimi sprawami, modlitwą do zbliżającego się mroku o łaskawe przykrycie zasłoną ciemności. kolor szary wskazuje zachowanie dla siebie swoich zarówno dobrych jak i tych nieco trudniejszych spraw. Człowiek, który ubiera szare ubrania pokazuje że sam sobie świetnie poradzi ze wszystkim, ze nie potrzebuje ani dobrych rad, ani tez pomocy z zewnątrz. Chce pozostać w ukryciu. To kolor wszystkich nieśmiałych, którzy nie chcą zwracać na siebie uwagi.

szary kolor potrzebuje wyciszenia, odnalezienia równowagi, harmonii ze światem, uporządkowania emocji. W końcu jeśli coś ukrywamy... to być może nie wszystko jest do końca takie jak byśmy tego oczekiwali...
ciekawe Waszych opinii 
pozdrawiamy Mags & Katerina

3 komentarze:

 1. Bardzo dziękuję za miły komentarz! Świetnie wyglądacie :)

  <3
  www.kasiabelhadri.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Również dziękuje za komentarz :) w obu zestawach coś mi się podoba, w 1 żakiet, a w 2 piękny kolor paznokci i baletki :) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Great pictures! You look beautiful!

  OdpowiedzUsuń

Share with Us your thoughts
with LOVE Katerina & Mags