niedziela, 29 stycznia 2012

it's freezing out there

Jestem teraz w Polsce  i jest tu naprawdę zimno. Na dworze temperatura wynosi -12 ° C i zapowiadają, że w najbliższych dniach będzie jeszcze zimniej. 

To już mój piąty dzień i nawet nie wiem kiedy mi tak szybko czas minął. Po załatwieniu kilku najważniejszych spraw postanowiłam zostać w domu i pod ciepłą kołderką z herbatą w ręku zasiąść do czytania mojej nowej książki, którą dostałam od moich przyjaciółek na urodziny. Jestem bardzo ciekawa tej lektury bo na jej podstawie nakręcono również film, zaczne więc od książki by móc zobaczyć, który przekład jest lepszy. 

Dziś również chcę Wam pokazać moje urodzinowe upominki a także kilka gadżetów i ciuszków które ostatnimi czasy dołączyły do mojej garderoby. Jeśli tylko przełamię swój strach przed mrozem postaram się wyściubić nos poza dom by móc pokazać Wam jakąś nową stylizacje.
flower ring/bracelet - New Look, butterfly brooch  - Vintage, necklace - Vintage, clutch bag - Vintage, silver bracelet -  birthday gitf

mustard sweater - New Look
pink top - Vero Moda

navy blue polish nail - WIBO No. 361

dark brown boots - New Look
brown boots - Reserved

INSOLENCE - perfume
birthday gift  (bracelet)

my birthday gift

my birthday gift


*****      ******      ******      ******

I'm in Poland now and it’s really cold here. Outside  it’s about -12 °C and it’s going to get even colder in the next days...


This is my fifth day in Poland and did not even know when my time has passed so quickly. After settling a few major things I decided to stay at home and under the warm blanket with tea in my hand sit down to read my new book, which I got from my friends for my birthday.

Today also I want to show you my birthday gifts and a few new gadgets and  clothes which recently joined my wardrobe. If I just break my fear of frost I will try to come out from the house to be able to show you some new winter outfits.

8 komentarzy:

 1. Bardzo ładne prezenty, a film widziałam bez czytania książki i mi się bardzo podobał :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo mi się podobał film o tym tytule

  OdpowiedzUsuń
 3. Insolence to jeden z moich ulubionych zapachów!!! :)
  Wszystkiego naj z okazji urodzin, piękne prezenty :)

  OdpowiedzUsuń
 4. te brązowe kozaki bardzo na tak

  OdpowiedzUsuń
 5. piękne bransolety i kozaczki:) ja się nie łamię i zdjęcia robię w domu- na dworze jest tak zimno, że mi aparat zamarza;)

  OdpowiedzUsuń

Share with Us your thoughts
with LOVE Katerina & Mags