poniedziałek, 26 września 2011

my colorful life

on photos up Mags
dress - fullah sugar
accessories - Indian Store
clutch bag - Christian Dior
on photos up Katerina

dress - Sugar by t.a&p.n
wedges - Shoes Studio 
necklace - from 27th festival of Ayia Napa(hand made)
Exhibition of the Ministry of Agriculture, Natural Resources and Environment with agricultural products and flowers


all photos come from 27th Ayia Napa Festival
W zeszły weekend w naszej miejscowości odbył się festiwal, który jest organizowany co roku o tej samej porze. Jest to niewątpliwie najbardziej wyczekiwane wydarzenie. Festiwal ten odbył się po raz pierwszy w 1985. I od tamtej pory ma miejsce zawsze w ostatni tydzień września tak aby  pokrywał się z Światowym Dniem Turystyki.
Jak co roku miało to miejsce w samym sercu Ayia Napy obok zabytkowego klasztoru. Jest tu organizowanych wiele imprez i odwiedzający mają możliwość poznania tradycji i zwyczajów miejscowej ludności, muzycznych tradycji i sztuki ludowej, a szczególnie mogą  skorzystać z cypryjskiej gościnności .

Nie mogło nas tam zabraknąć. Szczególnie, że na licznych stoiskach można było podziwiać różne przepiekne ręcznie robione akcesoria, biżuterię a nawet buty.******      ******     ******
Ayia Napa Festival

It is, undoubtedly, the most popular and most anticipated event that takes place in the tourist resort of Agia Napa. The festival took place in September 1985 and has since been established as an annual event. It is always the last week of September, in order to coincide with the World Tourism Day. It is held at the Square of Agia Napa and around the historical monastery.

We could not miss it. We had a chance to see all those beautiful hand made accessories, gadgets and even shoes. 

6 komentarzy:

 1. Piekne te sukienki a zwlaszcza pierwsza! Ma sliczne zdobienia:) Pozdrawiam i zapraszam tez do mnie http://mullanstyle.blogspot.com/ !

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo pozytywne zdjęcia!
  dodatki super!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniałe zdjęcia! Pozazdrościć takiego fdestiwalu :) Pozdrawiam i zapraszam do mnie w wolnej chwili! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. cudowne sukienki:D pierwsza jest przepiekna:D
  festiwal zajebisty!

  OdpowiedzUsuń
 5. Rustykalne talerze podobają mi się najbardziej :) Co do ubioru.... Za sukienki dałabym zabić :D Szczególnie podoba Mi się sukieneczka Mags. Pozdrawiam i zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń

Share with Us your thoughts
with LOVE Katerina & Mags