czwartek, 21 lipca 2016

Let's go for a party / Dresswe

Przed nami sezon na śluby, komunie, zaręczyny lub po prostu imprezy okolicznościowe więc pomyślałam sobie, że warto skupić się na odpowiedniej sukience na tę okazje. 

Przeglądając ostatnio kolejną stronę internetową natknełam się na całkiem przyjemne  sukienki na letnie imprezy w promocyjnych cenach. Sama jednak nie mogę się zdecydować, która jest ładniejsza. 

The season for weddings, communions, engagements or just events is ahead of us.  So I thought it is worth to focus on appropriate dress for this occasion.

When I was searching for a special occasion dress on another website called Dresswe I found a nice dresses for a summer parties.  However, I can not decide which is prettier.


 Oczywiście najlepszym uzupełnieniem dla takiego stroju jest odpowiednie obuwie, pewnie większość z Was wybrałaby szpilki ja natomiast planując wyjście na długie przyjęcie stawiałabym raczej na wygodne sandały. Tymbardziej cieszy mnie fakt, że na stronie Dresswe trwa właśnie wyprzedaż.


Of course the best complements for such attire is appropriate footwear, probably most of you would choose the high heels while I 'll rather put on comfortable sandals. Especially because I enjoy the fact that Dresswe offers cheap women sandals on hot sales.

Dresswe

1 komentarz:

Share with Us your thoughts
with LOVE Katerina & Mags