środa, 26 listopada 2014

how to get a thick hairs

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym by przedłużyć sobie włosy ale jak do tej pory nie trafiłam na żadną konkretną stronę gdzie mogłabym znaleźć wystarczająco szeroki wybór. Pomimo tego, że sama mam dość długie swoje włosy myślałam żeby zaopatrzyć się w klip do włosów który mogę potem po prostu dosztukowywać by uzyskać lepszy efekt.

Klip z naturalnych włosów to chyba najczęstszy sposób ich przedłużania. Na stronie CC Hair Extensions znalazłam szeroki wybór tych akcesorii. W końcu tyle kobiet decyduję się na takie kosmetyczne upiększenie...czemu by nie spróbować tym bardziej, że na tej stronie znalazłam naprawdę najtańsze pasemka włosów

Na stronie CC Hair Extensions znalazłam włosy podzielone na różne kategorie, np. długość włosa, rodzaj ich grubości i oczywiście kolor. Dlatego jestem przekonana, że każda z nas znajdzie tam coś dla siebie. 


For some time now I think about make extensions of my hairs but so far I came not to any specific page where I could find enough variety. Despite the fact that I have  quite long hairs myself I thought to stock up on a hair clip that I can put on  to get a better effect.

Clip in hair extension is probably the most popular human hair extensions. On the CC Hair Extensions, I found a wide selection of accessories. In the end, many women decide to do such cosmetic beautification ... why not try ...especially since I found on this page really the cheapest hair extension.

On the CC Hair Extensions side, hairs are divided into different categories, eg. The length of the hair, the type and thickness and color of course. Therefore, I am convinced that each of us can find something there.

jestem pewna, że ten gruby klip do przedłużania włosów na pewno ucieszy niejedną kobietę / I'm sure that this thick hair extension clip will make happy more than one woman

10 komentarzy:

 1. I could do with some of these, super :) xx

  OdpowiedzUsuń
 2. świetnie to wygląda ale chyba niszczy włosy?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ważne, by wygladaly naturalnie :) ja ma niestety krecone, byloby ciezko :( pozdrawiam i zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w ich ofercie znajdziesz także włosy falowane, lokowane i co tylko sobie wymarzysz

   Usuń
 4. Ja bym chciała mieć o wiele dłuższe włosy... :)
  Obserwuję ♥


  http://blog017.blogspot.com/
  Oliwia ♥ ♥ ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. myślę, że dla chcącego nic trudnego ;) choć wiem z doświadczenia, że wymaga to wiele trudu i cierpliwości

   Usuń
 5. I have never used hair extensions but these look fantastic! I would love to try them out!

  Rebecca
  www.winnipegstyle.ca

  OdpowiedzUsuń

Share with Us your thoughts
with LOVE Katerina & Mags